FOLK

Ola-Per Ekblom

Både daglig leder

Og konsulent
op@badeog.no
908 21 908

OlaPer.jpg

Eskil Vincent Paus

Både kreativ leder
Og regissør
eskil@badeog.no
982 62 990

Eskil.jpg

Elisabeth Andonov

Både produsent
Og senior prosjektleder

elisabeth@badeog.no
977 13 813

elisabeth.jpg

Alexander Balchen

Både film
Og postprodusent
alex@badeog.no
950 22 992

Alex.jpg

Lars Olav Seim

Både film
Og postprodusent
larsolav@badeog.no
915 92 902

LarsOlav.jpg

Øystein Haare

Både film
Og postprodusent
haare@badeog.no
952 32 901

Haare.jpg

Joachim Sandvik

Både lyddesigner
Og kreativt sidekick
joachim@badeog.no
988 23 187

Joachim.jpg

Hans Kristian Heide

Både lyddesigner
Og kreativt sidekick
hans@badeog.no 
906 44 373

HansKristian.jpg

Magnus Andersen

Både lyddesigner
Og kreativt sidekick
magnus@badeog.no
922 07 603

Magnus.jpg

Stian Bech Letessier

Både produsent
Og podkast ansvarlig
stian@badeog.no
948 50 328

Stian.jpg

Mie Sten

Både prosjektleder
Og caster
mie@badeog.no
472 46 514

Mie.jpg

Øystein Johnsen

Både tekstforfatter 
Og regissør
oystein@badeog.no
906 54 051

Oystein.jpg

Janne Regine Rugtvedt

Både tekstforfatter
Og regissør
janne@badeog.no
406 01 921

Janne.jpg

Jonatan Hiis Ånestad

Både koordinator
Og I/O
jonatan@badeog.no
902 95 645

Jonatan.jpg

Geir Osnes

Styreleder
geir@badeog.no
900 37 567

Eline Risvik

Både barista
Og resepsjonist
resepsjon@badeog.no
926 20 654

DSC08486.jpg
image1.jpeg

 KONTAKT

oss 

22 13 51 50

post@badeog.no

Maridalsveien 89
0461 OSLO

  • Instagram
  • Facebook
  • Vimeo