Både Og | Radioproduksjon | Podcastproduksjon | Videoproduksjon
Håret-bred.png

Folket

På denne siden finner du de ansatte i Både Og AS. Her finner du blandt annet Ola Per Ekblom og Eskil Paus, Øystein Johnsen og Magnus Andersen, Janne Regine Kunigunde Rugtvedt og Charlotte Andresen, Mie Steen, Stian Lettesier, Hans Kristian Heide og Joachim Sandvik, Morten Ness og Lenny Kittelsen og mange mange flere.

Folket

Ola-Per Ekblom  Både daglig leder og  Produsent olaper@badeog.no 908 21 908

Ola-Per Ekblom
Både daglig leder og
Produsent
olaper@badeog.no
908 21 908

Eskil Vincent Paus  Både kreativ leder Og regissør eskil@badeog.no 982 62 990

Eskil Vincent Paus
Både kreativ leder
Og regissør
eskil@badeog.no
982 62 990

Elisabeth Andonov  Både prosjektleder Og produsent elisabeth@badeog.no 977 13 813

Elisabeth Andonov
Både prosjektleder
Og produsent
elisabeth@badeog.no
977 13 813

Joachim Sandvik  Både lyddesigner Og kreativt sidekick joachim@badeog.no 988 23 187

Joachim Sandvik
Både lyddesigner
Og kreativt sidekick
joachim@badeog.no
988 23 187

Stian Bech Letessier  Både leder Og skaper stian@badeog.no 948 50 328

Stian Bech Letessier
Både leder
Og skaper
stian@badeog.no
948 50 328

Hans Kristian Heide  Både lyddesigner Og kreativt sidekick hans@badeog.no  906 44 373

Hans Kristian Heide
Både lyddesigner
Og kreativt sidekick
hans@badeog.no
906 44 373

Mie Sten  Både caster Og koordinator mie@badeog.no 472 46 514

Mie Sten
Både caster
Og koordinator
mie@badeog.no
472 46 514

Magnus Andersen  Både lyddesigner Og kreativt sidekick magnus@badeog.no 922 07 603

Magnus Andersen
Både lyddesigner
Og kreativt sidekick
magnus@badeog.no
922 07 603

Øystein Johnsen  Både tekstforfatter  Og regissør oystein@badeog.no 906 54 051

Øystein Johnsen
Både tekstforfatter
Og regissør
oystein@badeog.no
906 54 051

 
Janne Regine Rugtvedt  Både tekstforfatter Og regissør janne@badeog.no 406 01 921

Janne Regine Rugtvedt
Både tekstforfatter
Og regissør
janne@badeog.no
406 01 921